Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Mağaza Paketleri

Sizde hemen kurumsal mağaza(ofis) paketlerimize geçin, avantajlı hizmetlerimizden yararlanın.

Startup

İlan Ekleme: 18 Adet (Aylık) İlan Başına Resim: 15 Adet İlan Yayın Süresi: 6 Ay Danışman: 3 Adet Özel Firma Profil Sayfası İlanlarda Firma Logosu ve İletişim İlanlara Danışman Atama Anasayfada Danışman Gösterim:
1 Ay (Tek Sefer)
Satın Al

Professional

İlan Ekleme: 30 Adet (Aylık) İlan Başına Resim: 24 Adet İlan Yayın Süresi: 10 Ay Danışman: 6 Adet Özel Firma Profil Sayfası İlanlarda Firma Logosu ve İletişim İlanlara Danışman Atama Anasayfada Danışman Gösterim:
1 Ay (Tek Sefer)
Satın Al

Enterprise

İlan Ekleme: 50 Adet (Aylık) İlan Başına Resim: 30 Adet İlan Yayın Süresi: 12 Ay Danışman: 8 Adet Özel Firma Profil Sayfası İlanlarda Firma Logosu ve İletişim İlanlara Danışman Atama Anasayfada Danışman Gösterim:
1 Ay (Tek Sefer)
Satın Al

Excellent

İlan Ekleme: Sınırsız İlan Başına Resim: 48 Adet İlan Yayın Süresi: 18 Ay Danışman: 12 Adet Özel Firma Profil Sayfası İlanlarda Firma Logosu ve İletişim İlanlara Danışman Atama Anasayfada Danışman Gösterim:
1 Ay (Tek Sefer)
Satın AlŞartlar ve Koşullar

- Kurumsal mağaza (ofis) paketlerimiz periyodik olarak seçtiğiniz döneme göre yenilenmektedir. Yenileme yapılmadığı taktirde bireysel(ücretsiz) üyelikteki koşullar geçerli olacaktır.

- Bir üst pakete geçmek istediğinizde dilediğiniz üst paketin alımını tamamlayarak kullanıma devam edebilirsiniz. Üst pakete geçiş işleminden sonra, önceki paketinizden varsa kullanılmamış ilan ekleme haklarınız yeni paketin üzerine eklenir. Diğer limitler ve özellikler birleştirilmez.

- Bireysel üyelerimiz, paket detaylarında belirtilen danışman ekleme ve firma profil sayfası özelliğini kullanamazlar. Bu özellik sadece kurumsal üyelerimiz için aktif olmaktadır.

- Paket alımından sonra iptal veya iade yapılmamaktadır.

Kurumsal mağaza paketlerimizi satın alan tüm kullanıcılarımız yukarıda belirtilen şart ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Aklınıza takılan bir soru mu var? Artık Canlı Destek Hattı 7/24 Hizmetinizde!

© 2023 Megaevler.com - Her Hakkı Saklıdır